Poznaj nas bliżej!

Kilka słów o nas

Podrozemotocykowe.com to mała, rodzinna inicjatywa, która powstała z pasji do motocykli i miłości do podróżowania. Dalekie wojaże towarzyszyły nam od zawsze, później dołączyły do nich motocykle i tak zrodziła się idea by na motocyklach podróżować wspólnie z Wami.

Jest nas dwoje: Baśka i Kowal, ex pani z banku i fotoreporter — oto my, para która zabierze twój motocykl na koniec świata a później poprowadzi cię po jego bezdrożach.

Od 2010 roku regularnie podróżujemy po Azji, Afryce i Europie. Wspólnie z Wami zobaczyliśmy już Maroko, Senegal, Gambię, Tunezję, Mongolię, Kirgistan, Tadżykistan, byliśmy na Bajkałem, w Gruzji i Armenii a także Turcji, Bułgarii, Hiszpanii i Portugalii.

Zależy nam na dwóch rzeczach — na tym by bezpiecznie i cało przewieźć Wasze motocykle z Polski w wybrane miejsce i na tym, by będąc już na miejscu doskonale się bawić. Motocykle wozimy na dostosowanej do tego celu lawecie co gwarantuje Wam, że od momentu kiedy powierzacie go w nasze ręce aż do chwili kiedy go odbieracie mamy go cały czas na oku.

Podróże Wyprawy motocyklowe

Jeśli tak jak my szerokim łukiem omijasz luksusowe hotele, wolisz spać pod namiotem pod rozgwieżdżonym niebem, jeśli wieczory lubisz spędzić przy ognisku, jeśli jesteś nastawiony na przygodę, jazdę poza utartymi szlakami, poznawanie nowych miejsc i ludzi a to wszystko w atmosferze luzu i zabawy, bez współzawodnictwa i parcia na kilometry — zapraszamy!

Dysponując krótkim urlopem możesz wyruszyć w podróż, na którą zwykle brakuje ci czasu, ponadto sezonu motocyklowego nie musisz kończyć jesienią. Okres od listopada do marca to najlepszy czas na wyprawę po Afryce czy Bliskim Wschodzie. Ty lecisz samolotem na miejsce, my zawozimy Twój motocykl i bagaże.
Przy większej ilości osób koszt transportu jest niższy niż dojazd motocyklem.

Przed wyjazdem oferujemy pomoc w przygotowaniach. Doradzamy co zabrać i jak przygotować siebie i motocykl, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem a na miejscu służymy własnym doświadczeniem zdobytym w podobnych wyprawach, doradzamy ciekawe trasy i miejsca, które warto odwiedzić, w razie awarii służymy doświadczeniem i wiedzą w celu naprawienia usterki.

Dysponujemy samochodem dostawczym Iveco Daily, przystosowanym do przewozu motocykli na długich dystansach. Dodatkowo posiadamy lawetę wyprodukowaną na specjalne zamówienie do transportu motocykli.

Pamiętajcie, to co robimy wynika z pasji, to jest nasze życie i nasza codzienność do której serdecznie Was zapraszamy.

Nasz nowy projekt!

Nomads Home

Poranne espresso na pustyni? Prysznic po długim dniu na motocyklu? A może ciepły, pełnowartościowy posiłek gdzieś na górskiej przełęczy?

Za jakiś czas do naszej stajni oraz do naszych podróży dołączy mobilny hotel nazwany przez nas Nomads Home. Jest to wyprawowy kamper 4x4 zbudowany na dużej ciężarówce Mercedes NG 1219. 

Auto to zmieści do 9 osób, będzie wyposażone w wygodne sypialnie, kuchnię z lodówką, kuchenką i ekspresem do kawy, przestronną jak na auto łazienkę z prysznicem i toaletą oraz salon w którym każdy będzie mógł odpocząć po ciężkim podróżniczym dniu. 

Nomads Home będzie odrobiną luksusu w trakcie długiej, często męczącej podróży, pozwoli na wygodny sen, prysznic w upalny dzień i dach nad głową w czasie deszczu. Dzięki temu mobilnemu domkowi będą mogły podróżować z nami osoby, które na motocyklu nie jeżdżą a motocykliści unikną codziennego rozbijania namiotu.

Najważniejsze nadal się nie zmieni: najpierw wybierzemy sobie widok z okna a potem postawimy tam nasz dom.

Obserwuj nasz projekt na Instagramie

Piotr Kowalczyk

Barbara Grad-Kowalczyk

Jedź z nami!

Najbliższe podróże

Co o nas mówią?

Opinie na nasz temat

Wyślij nam wiadomość

Masz pytania odnośnie naszych podróży motocyklowych lub transportu motocykli?
Wyślij nam wiadomość na adres email:

Porozmawiaj z nami

Piotr Kowalczyk
tel. +48 607 881 231

Barbara Grad-Kowalczyk
tel. +48 515 989 109

Dołącz do nas

Menu

Kontakt z nami

Masz pytania odnośnie naszych podróży motocyklowych lub transportu motocykli?
Wyślij nam wiadomość na adres email:

Piotr Kowalczyk
tel. +48 607 881 231

Barbara Grad-Kowalczyk
tel. +48 515 989 109

Dołącz do nas